Kontakta någon av oss

Eller så kontaktar någon av oss dig

    Skicka dina uppgifter så hör vi av oss till dig

    För- och efternamn*

    Företag*

    Telefon*

    Din e-post*

    Jag är intresserad av:


    Läs mer om hantering av personuppgifter

    Vi har kunniga rådgivare, certifierade energikartläggare och erbjuder förvaltningsteam med lång erfarenhet och specialkompetens inom respektive område.

    Och vår största drivkraft är nöjda kunder! Så vad väntar du på?

    Kontakta någon av våra energi- och företagsrådgivare

    Lars Lundmark

    Affärsenhetschef Försäljning
    070-337 25 05
    lars.lundmark@skekraft.se

    Ulrika Sehlstedt

    Säljchef Företagsmarknad
    070-680 66 18
    ulrika.sehlstedt@skekraft.se

    Patrik Sundberg

    Affärsenhetschef Produkter och Tjänster
    070-598 07 50
    patrik.sundberg@skekraft.se

    Carolina Brännström

    Key Account Manager
    0910-58 48 88
    072-565 12 35
    carolina.brannstrom@skekraft.se

    Christoffer Jonsson

    Key Account Manager
    0910-77 29 43
    073-092 99 07
    christoffer.jonsson@skekraft.se

    Anders Vidmark

    Företagsrådgivare
    0910-77 29 42
    072-204 12 49
    anders.vidmark@skekraft.se

    Erik Norlund

    Företagsrådgivare
    0910-77 29 17
    erik.norlund@skekraft.se

    Oskar Lundström

    Energiingenjör
    0910-78 48 43
    070-354 48 43
    oskar.lundstrom@skekraft.se

    Pontus Burström

    Rådgivare Solceller
    076-127 36 69
    pontus.burstrom@skekraft.se

    Anton Öhman

    Rådgivare Laddboxar
    070-759 53 64
    anton.ohman@skekraft.se

    Daniel Degerman

    Teknisk säljare Produkter och Tjänster
    076-135 33 25
    daniel.degerman@skekraft.se

    Linda Uusitalo

    Ekonomiadministratör
    0910-58 48 22
    linda.uusitalo@skekraft.se

    Elsa Holmqvist

    Företagsrådgivare
    073-077 38 34
    elsa.holmqvist@skekraft.se

    Hampus Kemi

    Företagsrådgivare
    073-275 96 61
    hampus.kemi@skekraft.se

    Edvin Persson

    Företagsrådgivare
    076-810 70 45
    edvin.persson@skekraft.se

    Anton Uppströmer

    Företagsrådgivare
    0910-77 29 19
    anton.uppstromer@skekraft.se

    Till toppen
    Images, css and javascript optimized via IISpeed by We-AMP