Vi använder cookies. Vissa är nödvändiga för att sajten ska fungera. Här finns också cookies som hjälper oss att analysera vår webbplatstrafik och göra mer träffsäker marknadsföring. Läs mer om våra cookies

Kontakta någon av oss

Vi har kunniga rådgivare, certifierade energikartläggare och erbjuder förvaltningsteam med lång erfarenhet och specialkompetens inom respektive område.

Och vår största drivkraft är nöjda kunder! Så vad väntar du på?

Övriga ärenden

När du har frågor om fakturor, fjärrvärme elnät eller fiberuppkoppling är du välkommen att kontakta vår prisbelönta Kundservice.

Företagsrådgivare

Anton Uppströmer Företagsrådgivare - elavtal
Verksamheter med förbrukning upp till 2 GWh

0910-77 29 19
anton.uppstromer@skekraft.se
Anton Öhman Företagsrådgivare - laddboxar
070-759 53 64
anton.ohman@skekraft.se
Daniel Degerman Företagsrådgivare och teknisk säljare
Energitjänster, solceller och laddboxar

076-135 33 25
daniel.degerman@skekraft.se
Edvin Persson Företagsrådgivare - elavtal
Verksamheter med förbrukning över 2 GWh

0910-58 48 92
edvin.persson@skekraft.se
Hampus Kemi Företagsrådgivare - elavtal
Verksamheter med förbrukning upp till 2 GWh

0910-58 48 71
hampus.kemi@skekraft.se
Erik Norlund Företagsrådgivare elavtal
Verksamheter med förbrukning över 2 GWh

0910-77 29 17
erik.norlund@skekraft.se
Carolina Brännström Key Account Manager - elavtal
Verksamheter med förbrukning över 2 GWh

0910-58 48 88
carolina.brannstrom@skekraft.se
Christoffer Jonsson Key Account Manager - elavtal
Verksamheter med förbrukning över 2 GWh

0910-77 29 43
christoffer.jonsson@skekraft.se
Josefine Andersson Företagsrådgivare - elavtal
Verksamheter med förbrukning upp till 2 GWh

0910-772686
josefine.andersson@skekraft.se
Elsa Holmqvist Företagsrådgivare - elavtal
Verksamheter med förbrukning upp till 2 GWh

0910-58 48 70
elsa.holmqvist@skekraft.se