Kontakta någon av oss

Eller så kontaktar någon av oss dig

    Skicka dina uppgifter så hör vi av oss till dig

    För- och efternamn*

    Företag*

    Telefon*

    E-post*

    Jag är intresserad av:


    Läs mer om hantering av personuppgifter

    Vi har kunniga rådgivare, certifierade energikartläggare och erbjuder förvaltningsteam med lång erfarenhet och specialkompetens inom respektive område.

    Och vår största drivkraft är nöjda kunder! Så vad väntar du på?

    Företagsrådgivare

    Carolina Brännström

    Key Account Manager - elavtal
    0910-58 48 88
    072-565 12 35
    carolina.brannstrom@skekraft.se

    Christoffer Jonsson

    Key Account Manager - elavtal
    0910-77 29 43
    073-092 99 07
    christoffer.jonsson@skekraft.se

    Anders Vidmark

    Företagsrådgivare - elavtal
    0910-77 29 42
    072-204 12 49
    anders.vidmark@skekraft.se

    Elsa Holmqvist

    Företagsrådgivare - elavtal
    073-077 38 34
    elsa.holmqvist@skekraft.se

    Erik Norlund

    Företagsrådgivare - elavtal
    0910-77 29 17
    erik.norlund@skekraft.se

    Hampus Kemi

    Företagsrådgivare - elavtal
    073-275 96 61
    hampus.kemi@skekraft.se

    Edvin Persson

    Företagsrådgivare - elavtal
    076-810 70 45
    edvin.persson@skekraft.se

    Anton Uppströmer

    Företagsrådgivare - elavtal
    0910-77 29 19
    anton.uppstromer@skekraft.se

    Pontus Burström

    Företagsrådgivare - solceller
    076-127 36 69
    pontus.burstrom@skekraft.se

    Anton Öhman

    Företagsrådgivare - laddboxar
    070-759 53 64
    anton.ohman@skekraft.se

    Daniel Degerman

    Teknisk säljare Produkter och Tjänster
    076-135 33 25
    daniel.degerman@skekraft.se

    Till toppen
    89 queries in 0.000 seconds, using 11.11MB memory
    Images, css and javascript optimized via IISpeed by We-AMP