Kontakta någon av oss

Eller så kontaktar någon av oss dig

    Skicka dina uppgifter så hör vi av oss till dig

    För- och efternamn*

    Företag*

    Telefon*

    E-post*

    Jag är intresserad av:


    Läs mer om hantering av personuppgifter

    Vi har kunniga rådgivare, certifierade energikartläggare och erbjuder förvaltningsteam med lång erfarenhet och specialkompetens inom respektive område.

    Och vår största drivkraft är nöjda kunder! Så vad väntar du på?

    Övriga ärenden

    När du har frågor om fakturor, fjärrvärme elnät eller fiberuppkoppling är du välkommen att kontakta vår prisbelönta Kundservice.

    Företagsrådgivare

    Anton Uppströmer

    Företagsrådgivare - elavtal
    Verksamheter med förbrukning upp till 2 GWh
    0910-77 29 19
    anton.uppstromer@skekraft.se

    Elsa Holmqvist

    Företagsrådgivare - elavtal
    Verksamheter med förbrukning upp till 2 GWh
    0910-58 48 70
    elsa.holmqvist@skekraft.se

    Edvin Persson

    Företagsrådgivare - elavtal
    Verksamheter med förbrukning upp till 2 GWh
    0910-58 48 92
    edvin.persson@skekraft.se

    Hampus Kemi

    Företagsrådgivare - elavtal
    Verksamheter med förbrukning upp till 2 GWh
    0910-58 48 71
    hampus.kemi@skekraft.se

    Erik Norlund

    Företagsrådgivare elavtal
    Verksamheter med förbrukning över 2 GWh
    0910-77 29 17
    erik.norlund@skekraft.se

    Anders Vidmark

    Företagsrådgivare - elavtal
    Verksamheter med förbrukning över 2 GWh
    0910-77 29 42
    anders.vidmark@skekraft.se

    Carolina Brännström

    Key Account Manager - elavtal
    Verksamheter med förbrukning över 2 GWh
    0910-58 48 88
    carolina.brannstrom@skekraft.se

    Christoffer Jonsson

    Key Account Manager - elavtal
    Verksamheter med förbrukning över 2 GWh
    0910-77 29 43
    christoffer.jonsson@skekraft.se

    Pontus Burström

    Företagsrådgivare - solceller
    076-127 36 69
    pontus.burstrom@skekraft.se

    Anton Öhman

    Företagsrådgivare - laddboxar
    070-759 53 64
    anton.ohman@skekraft.se

    Daniel Degerman

    Företagsrådgivare och teknisk säljare
    Energitjänster, solceller och laddboxar
    076-135 33 25
    daniel.degerman@skekraft.se

    Till toppen
    109 queries in 0.000 seconds, using 21.56MB memory
    Images, css and javascript optimized via IISpeed by We-AMP