Logga in på Mina sidor
Företagskund / Elpris / Kontaktinformation företagsmarknad

Kontakta oss för rådgivning av energitjänster och elavtal 

Kontakta oss för elavtal till företaget

Vi hjälper till med passande energilösningar utifrån hur er verksamhet ser ut. Allt från energieffektiviseringsåtgärder till elavtal. Kontakta oss för rådgivning. 

Företagsmarknad

Norrbotten

Kent Thunell
Telefon: 0910-77 27 64
Mobil: 070-371 76 43
kent.thunell@skekraft.se

Västerbotten

Leif Näslund
Telefon: 0910-77 27 72
Mobil: 070-372 08 57
leif.naslund@skekraft.se

Södra Västerbotten

Gunnel Lövgren
Telefon: 0910-74 06 78
Mobil: 070-381 51 45
gunnel.lovgren@skekraft.se

Stockholm

Frans Carlo
Mobil: 070-280 59 04
frans.carlo@skekraft.se

Västernorrland

Magnus Lind
Telefon: 060-17 78 06
Mobil: 070-537 78 06
magnus.lind@skekraft.se

Västernorrland

Fredrik Kuoppa
Tel 060-17 78 07
Mobil 070-343 78 07
fredrik.kuoppa@skekraft.se 

Avdelningschef företagsmarknad 

Christer Bergström
Telefon: 0910-74 06 47
Mobil: 070-354 06 47
christer.bergstrom@skekraft.se

 


Kundservice Företagsmarknad

Vi på Företagsmarknad hjälper gärna till med rådgivning, offerter och avtalsförslag.

 

 

Innesäljare 

Ulla Stenberg
Telefon: 0910-77 29 95
Mobil: 070-592 11 60
ulla.stenberg@skekraft.se  

Innesäljare

Maria Källströmer
Telefon: 0910-77 27 69
Mobil: 070-363 69 86
maria.kallstromer@skekraft.se

Innesäljare

Carolina Brännström
Telefon: 0910-58 48 88
Mobil: 072-565 12 35
carolina.brannstrom@skekraft.se

Innesäljare

Carin Lindberg
Telefon: 0910-77 25 68
Mobil: 070-290 25 68 
carin.lindberg@skekraft.se  

  


 

 

 


Elpriser företag

Kontakta oss

För att teckna elavtal och rådgivning av oss - ring eller e-posta.

Se kontaktuppgifter